Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell

Yu Zuo

Hotell See hotell asub Dai templi seinte sees Tai mäe põhjas. Projekteerijate eesmärk oli muuta hotelli kujundus, et pakkuda külastajatele vaikne ja mugav majutus ning võimaldada samal ajal külalistel kogeda selle linna ainulaadset ajalugu ja kultuuri. Kasutades lihtsaid materjale, heledaid toone, pehmet valgustust ja hoolikalt valitud kunstiteoseid, kuvab ruum nii ajaloo kui ka tänapäevase tunde.

Projekti nimi : Yu Zuo, Disainerite nimi : Guoqiang Feng and Yan Chen, Kliendi nimi : Feng and Chen Partners Design Shanghai.

Yu Zuo Hotell

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.