Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamatupood, Kaubanduskeskus

Jiuwu Culture City , Shenyang

Raamatupood, Kaubanduskeskus Jato Design sai ülesandeks muuta traditsiooniline raamatupood dünaamiliseks ja mitmeotstarbeliseks ruumiks - olla mitte ainult kaubanduskeskus, vaid ka kultuurikeskus raamatust inspireeritud ürituste jaoks ja muuks. Keskpunkt on kangelasruum, kus külastajad kolivad heledamate toonidega puidust sobivasse keskkonda, mida täiendavad dramaatilised kujundused. Laeval ripuvad laternataolised kookonid, trepid aga on ühisruumid, mis julgustavad külastajaid astmetel istudes lobisema ja lugema.

Projekti nimi : Jiuwu Culture City , Shenyang, Disainerite nimi : JATO Design International Ltd, Kliendi nimi : .

Jiuwu Culture City , Shenyang Raamatupood, Kaubanduskeskus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.