Disainiajakiri
Disainiajakiri
Apteek

Izhiman Premier

Apteek Izhiman Premier kaupluse uus kujundus arenes välja trendika ja kaasaegse kogemuse loomise ümber. Disainer kasutas eksponeeritud esemete iga nurga teenindamiseks erinevat materjalide ja detailide segu. Iga väljapanekuala käsitleti eraldi, uurides materjalide omadusi ja eksponeeritud kaupu. Kalkuta marmori, pähklipuidu, tammepuidu ja klaasi või akrüüli segunemise loomine. Selle tulemusena põhines kogemus igal funktsioonil ja kliendi eelistustel moodsa ja elegantse disainiga, mis ühildus serveeritud kuvatavate esemetega.

Projekti nimi : Izhiman Premier , Disainerite nimi : Emad Amin Salameh, Kliendi nimi : SADDA design and build .

Izhiman Premier  Apteek

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.