Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgusti

vanory Estelle

Valgusti Estelle ühendab klassikalise disaini silindrilise käsitsi valmistatud klaaskorpuse kujul uuendusliku valgustustehnoloogiaga, mis tekitab tekstiilist lambivarjule kolmemõõtmelisi valgusefekte. Estelle on loodud selleks, et muuta valgustus meeleolud emotsionaalseks kogemuseks. Estelle pakub lõpmatut valikut staatilisi ja dünaamilisi meeleolusid, mis toodavad kõikvõimalikke värve ja üleminekuid, mida juhitakse valgusti puutepaneeli või nutitelefoni rakenduse kaudu.

Projekti nimi : vanory Estelle, Disainerite nimi : Chris Herbold, Kliendi nimi : vanory.

vanory Estelle Valgusti

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.