Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kosmeetikapakendid

Clive

Kosmeetikapakendid Clive kosmeetikapakendite kontseptsioon sündis teistsuguseks. Jonathan ei soovinud lihtsalt luua tavaliste toodetega veel ühte kosmeetikabrändi. Otsustanud uurida rohkem tundlikkust ja pisut rohkem, kui ta isikliku hoolduse osas usub, tegeleb ta ühe peamise eesmärgiga. Keha ja vaimu tasakaal. Havai inspireeritud disainilahendus, troopiliste lehtede kombinatsioon, mere tonaalsus ja pakendite kombatav kogemus pakuvad lõõgastuse ja rahu tunnet. See kombinatsioon võimaldab selle koha kogemusi disainile tuua.

Projekti nimi : Clive, Disainerite nimi : Jonathan Nacif de Andrade, Kliendi nimi : Cosmetics Clive.

Clive Kosmeetikapakendid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.