Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Tei

Elumaja Tõsiasi, et mugavat elu pärast pensionile jäämist, mis annab mäenõlvadest maksimumi, realiseerib püsiv disain tavalisel viisil, hinnati palju. Rikka keskkonna tarbimine. Kuid seekord pole villa arhitektuur, vaid isiklik eluase. Esiteks hakkasime tegema struktuuri, mis põhines sellel, et see suudab tavapärase elu mugavalt veeta, ilma et see oleks mõistlik.

Projekti nimi : Tei, Disainerite nimi : Kokutou Uemori, Kliendi nimi : kiriko design office.

Tei Elumaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.