Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Kompleks

Crab Houses

Multifunktsionaalne Kompleks Sileesia madaliku laial tasandikul kõrgub üksi üks maagiline mägi, mis on kaetud saladusliku uduga, kõrgub maalilise Sobotka linna kohal. Sinna, keset loodusmaastikke ja legendaarset asukohta, plaanitakse rajada Crab Houses kompleks: uurimiskeskus. Osana linna taaselustamise projektist peaks see vallandama loovuse ja uuendusmeelsuse. Koht toob kokku teadlased, kunstnikud ja kohaliku kogukonna. Paviljonide kuju on inspireeritud lainetavasse rohumerre sisenevatest krabidest. Need on öösel valgustatud, meenutades linna kohal hõljuvaid tulikärbeseid.

Projekti nimi : Crab Houses, Disainerite nimi : Dagmara Oliwa, Kliendi nimi : .

Crab Houses Multifunktsionaalne Kompleks

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.