Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teisaldatav Paviljon

Three cubes in the forest

Teisaldatav Paviljon Kolm kuubikut on erinevate omaduste ja funktsioonidega seade (laste mänguväljaku seadmed, avalik mööbel, kunstiobjektid, meditatsiooniruumid, lehtlad, väikesed puhkeruumid, ooteruumid, katusega toolid), mis võivad tuua inimestele värskeid ruumielamusi. Kolme kuubikut on suuruse ja kuju tõttu lihtne veokiga transportida. Suuruse, paigalduse (kalde), istmepindade, akende jms poolest on iga kuubik kujundatud iseloomulikult. Kolm kuubikut on viidatud Jaapani traditsioonilistele minimaalsetele ruumidele, nagu teetseremooniaruumid, varieeruvuse ja liikuvusega.

Projekti nimi : Three cubes in the forest, Disainerite nimi : Kotoaki Asano, Kliendi nimi : KOTOAKI ASANO Architect & Associates.

Three cubes in the forest Teisaldatav Paviljon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.