Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

la SINFONIA de los ARBOLES

Laud Laud la SINFONIA de los ARBOLES on poeesia otsimine disainis... Mets maapinnalt vaadatuna on nagu taevasse hääbuvad sambad. Me ei näe neid ülalt; mets meenutab linnulennult siledat vaipa. Vertikaal muutub horisontaalsuseks ja jääb siiski oma duaalsuses ühtseks. Samamoodi toob laud la SINFONIA de los ARBOLES meelde puude oksi, mis moodustavad stabiilse aluse peenele tööpinnale, mis paneb proovile gravitatsioonijõu. Vaid siin-seal sibavad puude okste vahelt päikesekiired.

Projekti nimi : la SINFONIA de los ARBOLES, Disainerite nimi : Dagmara Oliwa, Kliendi nimi : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES Laud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.