Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kahveltõstuki Operaatori Simulaator

Forklift simulator

Kahveltõstuki Operaatori Simulaator Šeremetjevo-Cargo kahveltõstuki operaatori simulaator on spetsiaalne masin, mis on mõeldud kahveltõstukite juhtide koolitamiseks ja kvalifikatsiooni kontrollimiseks. See kujutab kabiini koos juhtimissüsteemiga, istumispaiga ja kokkupandava panoraamkuvaga. Peamine simulaatori kere materjal on metall; Samuti on olemas plastist elemente ja ergonoomilisi kihte, mis on valmistatud polüuretaanvahust.

Projekti nimi : Forklift simulator, Disainerite nimi : Anna Kholomkina, Kliendi nimi : Sheremetyevo-Cargo.

Forklift simulator Kahveltõstuki Operaatori Simulaator

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.