Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

1x3

Kohvilaud 1x3 on inspireeritud põimitud mõistatustest. See on nii mööbliese kui ka aju õrritaja. Kõik osad püsivad koos ilma kinnitusdetailideta. Blokeerumispõhimõte hõlmab ainult libisevaid liigutusi, mis annavad väga kiire kokkupaneku protsessi ja muudavad 1x3 sobivaks koha sagedaseks vahetamiseks. Raskusaste ei sõltu osavusest, vaid enamasti ruumilisest nägemisest. Juhised antakse juhuks, kui kasutaja vajab abi. Nimi - 1x3 on matemaatiline avaldis, mis tähistab puitkonstruktsiooni loogikat - üks elemendi tüüp, sellest kolm tükki.

Projekti nimi : 1x3, Disainerite nimi : Petar Zaharinov, Kliendi nimi : PRAKTRIK.

1x3 Kohvilaud

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.