Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunsti Väärtustamine

The Kala Foundation

Kunsti Väärtustamine India maalide ülemaailmne turg on olnud pikka aega, kuid huvi India kunsti vastu on USA-s maha jäänud. Et tõsta teadlikkust India rahvamaalide erinevatest stiilidest, luuakse Kala sihtasutus uue platvormina maalide esitlemiseks ja rahvusvahelisele turule kättesaadavamaks muutmiseks. Sihtasutus koosneb veebisaidist, mobiilirakendusest, väljapanekust koos toimetuse raamatutega ja toodetest, mis aitavad ületada lõhet ja ühendada need maalid suurema publikuga.

Projekti nimi : The Kala Foundation, Disainerite nimi : Palak Bhatt, Kliendi nimi : Palak Bhatt.

The Kala Foundation Kunsti Väärtustamine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.