Disainiajakiri
Disainiajakiri
Siseruumide Ühised Alad

Highpark Suites

Siseruumide Ühised Alad Highpark Suites Common Areas uurib linnalise Gen-Y eluviisi sujuvat integreerimist rohelise eluviisi, äri, vaba aja veetmise ja kogukonnaga. Alates wow-faktorist fuajeest kuni skulpturaalsete taevaväljakute, saalide ja funky-koosolekuruumideni on need puhkeruumid mõeldud elanikele kasutamiseks oma kodu laiendusena. Inspireerituna sujuvast siseruumides elamisest väljas, paindlikkusest, interaktiivsetest hetkedest ning linnavärvide ja tekstuuride palett, tõmbas MIL Design piire, et luua ainulaadne, jätkusuutlik ja terviklik kogukond, kus igas ruumis on elanikud ja troopiline keskkond

Projekti nimi : Highpark Suites , Disainerite nimi : MIL Design & Construction, Kliendi nimi : MIL Design.

Highpark Suites  Siseruumide Ühised Alad

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.