Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lõunasöögikarp

The Portable

Lõunasöögikarp Toitlustustööstus õitseb ja kaasavõtmine on muutunud tänapäeva inimestele vajalikuks. Samal ajal on tekkinud ka palju prügi. Paljusid toidu hoidmiseks kasutatavaid söögikarpe saab ringlusse võtta, kuid toidukarpide pakkimiseks kasutatavad kilekotid on tõepoolest ringlussevõetamatud. Kilekottide kasutamise vähendamiseks ühendatakse söögikarbi ja plasti funktsioonid uute lõunakastide kujundamiseks. Palliboks muudab selle osa iseenesest käepidemeks, mida on lihtne kaasas kanda, ja sellesse saab integreerida mitu söögikarpi, vähendades oluliselt kilekottide kasutamist toidukarpide pakkimiseks.

Projekti nimi : The Portable, Disainerite nimi : Minghui Lyu, Kliendi nimi : South China University of Technology.

The Portable Lõunasöögikarp

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.