Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Brooklyn Luxury

Elumaja Inspireerituna kliendi kirest rikkalike ajalooliste residentuuride vastu, esindab see projekt funktsionalismi ja traditsiooni kohandamist praeguste kavatsustega. Seega valiti, kohandati ja stiliseeriti klassikaline stiil kaasaegse disaini ja kaasaegsete tehnoloogiate kaanonitele, hea kvaliteediga uudsed materjalid on aidanud selle projekti loomisel - see on New Yorgi arhitektuuri tõeline ehe. Eeldatavad kulud ületavad 5 miljonit Ameerika dollarit, pakkudes eeldust stiilse ja küllusliku interjööri loomiseks, kuid samas ka funktsionaalseks ja mugavaks.

Uus Tarbimisharjumus

Descry Taiwan Exhibition

Uus Tarbimisharjumus Näitus Taiwani kuulsas turismiatraktsioonis Mountain Alishan ühendab kunsti Taiwani traditsioonilise teetööstusega. Selle näituse ristlõikekoostöö abil saab välja tuua uue ärimooduli. Igal pakendil näevad turistid erinevaid väljendeid, mis edastavad sama teemat, "Taiwan". Külalised saavad sukelduda Taiwani kaunitesse loodusvaadetesse sügavamalt Taiwani teekultuurist ja tööstusest.

Tulekustuti Ja Põgenemisvasar

FZ

Tulekustuti Ja Põgenemisvasar Sõidukite turvavarustus on hädavajalik. Tulekustutid ja ohutusvasarad - nende kahe kombinatsioon võib parandada auto põgenemise tõhusust autoõnnetuse korral. Autoruum on piiratud, nii et see seade on konstrueeritud piisavalt väikeseks. Selle saab isikliku autoga kuhu iganes paigutada. Traditsioonilised sõidukite tulekustutid on ühekordselt kasutatavad ja see disain võib hõlpsalt vooderdust asendada. See on mugavam haardumine, kasutajatel on seda lihtne kasutada.

SĂĽndmuse Aktiveerimine

The Jewel

Sündmuse Aktiveerimine 3D ehtekarp oli interaktiivne jaemüügipind, mis kutsus avalikkust üles kasutama oma ehete loomisel 3D-printimisel uusimat tehnoloogiat. Meid kutsuti ruumi aktiveerima ja mõtlesime koheselt - kuidas saab ehtekarp olla valmis ilma ilusa eritellimusel ehteta? Tulemuseks oli kaasaegne skulptuur, mille tulemuseks oli prisma värv, mis hõlmas peegeldava valguse, värvi ja varju ilu.

Autonoomne Mobiilrobot

Pharmy

Autonoomne Mobiilrobot Autonoomne navigatsioonirobot haigla logistika jaoks. See on toote-teenuse süsteem, mis tagab ohutute ja tõhusate sünnituste läbiviimise, vähendades tervishoiutöötajate võimalusi haigestuda, piirates pandeemilisi haigusi haiglapersonali ja patsientide vahel (COVID-19 või H1N1). Kujundus aitab hõlpsasti juurde pääseda ja ohutult toimetada haiglatoimetustega, kasutades sõbraliku tehnoloogia abil lihtsat kasutaja interaktsiooni. Robotüksustel on võime liikuda autonoomselt sisekeskkonda ja neil on sünkroniseeritud voog sarnaste üksustega, olles võimelised robotiseerima meeskonna ühistööd.

Nutikas Aroomi Hajuti

Theunique

Nutikas Aroomi Hajuti Agarwood on haruldane ja kallis. Selle aroomi saab ainult põletades või ekstraheerides, seda saab kasutada siseruumides ja seda saavad kasutada vähesed kasutajad. Nende piirangute ületamiseks luuakse pärast 3-aastaseid pingutusi nutikas aroomi hajuti ja looduslikud käsitsi valmistatud agarwoodi tabletid, mille käigus on loodud üle 60 disainilahenduse, 10 prototüüpi ja 200 katset. See demonstreerib uut võimalikku ärimudelit ja konteksti agarpuutööstuses. Kasutajad saavad lihtsalt sisestada hajuti auto sisse, kohandada hõlpsalt aega, tihedust ja aroomi mitmekesisust ning nautida ümbritsevat aroomiteraapiat kuhu iganes nad ka sõidavad.