Disainiajakiri
Disainiajakiri
Juuste Sirgendaja

Nano Airy

Juuste Sirgendaja Nano õhuline sirgendav triikraud ühendab nanokeraamilised kattematerjalid uuendusliku negatiivse raua tehnoloogiaga, mis viib juuksed kiiresti õrnalt ja sujuvalt sirgeks. Tänu korgi ja korpuse ülaosas asuvale magnetandurile lülitub seade korgi sulgemisel automaatselt välja, mida on ohutu kaasas kanda. Kompaktset korpust, millel on USB-laetav juhtmevaba disain, on kerge hoida käekotis ja kaasas kanda, aidates naistel hoida elegantset soengut igal ajal ja igal pool. Valge-roosa värvilahendus annab seadmele naiseliku iseloomu.

Lõunasöögikarp

The Portable

Lõunasöögikarp Toitlustustööstus õitseb ja kaasavõtmine on muutunud tänapäeva inimestele vajalikuks. Samal ajal on tekkinud ka palju prügi. Paljusid toidu hoidmiseks kasutatavaid söögikarpe saab ringlusse võtta, kuid toidukarpide pakkimiseks kasutatavad kilekotid on tõepoolest ringlussevõetamatud. Kilekottide kasutamise vähendamiseks ühendatakse söögikarbi ja plasti funktsioonid uute lõunakastide kujundamiseks. Palliboks muudab selle osa iseenesest käepidemeks, mida on lihtne kaasas kanda, ja sellesse saab integreerida mitu söögikarpi, vähendades oluliselt kilekottide kasutamist toidukarpide pakkimiseks.

Pardel

Alpha Series

Pardel Alpha seeria on kompaktne, poolprofessionaalne pardel, mis saab hakkama näohoolduse põhiliste ülesannetega. Samuti toode, mis pakub hügieenilisi lahendusi koos uuendusliku lähenemise ja ilusa esteetikaga. Projekti põhialused on lihtsus, minimalism ja funktsionaalsus koos kasutaja hõlpsa interaktsiooniga. Võtmeks on rõõmsameelne kasutajakogemus. Näpunäiteid saab pardlist hõlpsalt ära võtta ja hoiustamissektsiooni paigutada. Dokk on mõeldud pardli laadimiseks ja UV-valgusega toetatud näpunäidete puhastamiseks hoiustamissektsioonis.

Mitmeotstarbeline Kaasaskantav Seade

Along with

Mitmeotstarbeline Kaasaskantav Seade Projekt pakub välistingimustes kasutatavale rahvahulgale kaasaskantavat elamiskogemust, mis jaguneb peamiselt kaheks osaks: põhikorpus ja moodulid, mida saab muuta.Peamkorpus sisaldab laadimist, hambaharja ja habemeajamisfunktsioone.Seadmed hõlmavad hambaharja ja raseerimispead.Algne toote inspiratsioon tuli inimestelt, kellele meeldib reisida ja mille pagas on rämps või kadunud, nii et kaasaskantavast mitmekülgsest pakendist sai toode positsioneerimiseks. Nüüd meeldib paljudele inimestele reisida, seetõttu on valikuks muutumas kaasaskantavad tooted.See toode vastab turunõudlusele.

Kassi Voodi

Catzz

Kassi Voodi Catzzi kassivoodi kujundamisel ammutati inspiratsiooni nii kasside kui ka omanike vajadustest ning vajadusest ühendada funktsioon, lihtsus ja ilu. Kasside vaatlemisel inspireerisid nende unikaalsed geomeetrilised tunnused puhast ja äratuntavat vormi. Mõned iseloomulikud käitumismustrid (nt kõrva liikumine) lisati kassi kasutajakogemusse. Omanikke silmas pidades oli ka eesmärk luua mööblitükk, mida nad saaksid kohandada ja uhkelt kuvada. Pealegi oli oluline tagada lihtne hooldus. Seda kõike võimaldab klanitud geomeetriline disain ja modulaarne struktuur.

Luksusmööbel

Pet Home Collection

Luksusmööbel Pet Home Collection on lemmikloomamööbel, mis on välja töötatud pärast neljajalgsete sõprade käitumise tähelepanelikku jälgimist koduses keskkonnas. Disaini kontseptsiooniks on ergonoomika ja ilu, kus heaolu tähendab tasakaalu, mille loom leiab oma ruumis kodukeskkonna sees ning disain on mõeldud lemmikloomade seltsis elamise kultuurina. Hoolikas materjalide valik rõhutab iga mööblieseme kuju ja omadusi. Need ilu ja funktsiooni autonoomiat omavad esemed rahuldavad lemmikloomade instinkte ja kodukeskkonna esteetilisi vajadusi.