Disainiajakiri
Disainiajakiri
Installatsioonikunst On Kunsti

Inorganic Mineral

Installatsioonikunst On Kunsti Inspireerituna sügavatest looduse ja tunnetest arhitekti vastu, keskendub Lee Chi ainulaadsete botaanilise kunsti installatsioonide loomisele. Kunsti olemuse üle mõtiskledes ja loomingulisi tehnikaid uurides muudab Lee elusündmused formaliseeritud teosteks. Selle tööseeria eesmärk on uurida materjalide olemust ja kuidas materjale saab rekonstrueerida esteetilise süsteemi ja uue vaatenurga abil. Lee usub ka, et taimede ja muude kunstlike materjalide ümberdefineerimine ja rekonstrueerimine võib muuta loodusmaastiku inimestele emotsionaalseks.

Projekti nimi : Inorganic Mineral, Disainerite nimi : Lee Chi, Kliendi nimi : BOTANIPLAN VON LEE CHI.

Inorganic Mineral Installatsioonikunst On Kunsti

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.