Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Haleiwa

Tool Haleiwa koob jätkusuutlikku rotangpalmi kõveratesse ja heidab eristuva silueti. Looduslikud materjalid tähistavad Filipiinide käsitöönduse traditsioone, mis on praeguseks ümber kujundatud. Paarides või avalduses kasutatud kujunduse mitmekülgsus muudab selle tooli erinevate stiilidega kohanemiseks. Luues tasakaalu vormi ja funktsiooni, armu ja jõu, arhitektuuri ja disaini vahel, on Haleiwa sama mugav kui ka ilus.

Projekti nimi : Haleiwa, Disainerite nimi : Melissa Mae Tan, Kliendi nimi : Beyond Function.

Haleiwa Tool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.