Disainiajakiri
Disainiajakiri
Töölamp

Pluto

Töölamp Pluuto hoiab fookuses kindlalt stiili üle. Selle kompaktset aerodünaamilist silindrit tiirleb üle nurga all oleva statiivi aluse asuv elegantne käepide, mis muudab selle pehme, kuid fokuseeritud valguse abil täpsuse saavutamise lihtsamaks. Selle kuju oli inspireeritud teleskoopidest, kuid selle asemel püütakse tähtede asemel keskenduda maapinnale. Valmistatud 3D-printimisega, kasutades maisipõhist plastikut, see on ainulaadne mitte ainult 3D-printerite tööstuslikuks kasutamiseks, vaid ka keskkonnasõbralikuks kasutamiseks.

Projekti nimi : Pluto, Disainerite nimi : Heitor Lobo Campos, Kliendi nimi : Gantri.

Pluto Töölamp

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.