Disainiajakiri
Disainiajakiri
Wayfinding Süsteem

Airport Bremen

Wayfinding Süsteem Suure kontrastsusega moodne disain ja selge teave Hirarchie eristab uut süsteemi. Orienteerumissüsteem töötab kiiresti ja annab positiivse panuse lennujaama teenindatava teenuse kvaliteeti. Kõige olulisem vahend uue fondi, eristatava noolelemendi kasutamise kõrval on erinevate kõrge kontrastsusega värvide kasutuselevõtt. See puudutas eriti funktsionaalseid ja psühholoogilisi aspekte, nagu hea nähtavus, loetavus ja tõketeta teabe salvestamine. Kasutatakse uusi alumiiniumkorpusi koos kaasaegse optimeeritud LED-valgustusega. Lisandusid silditornid.

Projekti nimi : Airport Bremen, Disainerite nimi : Geissert Thomas, Kliendi nimi : TEAMGEISSERT.

Airport Bremen Wayfinding Süsteem

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.