Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotoseeria

U15

Fotoseeria Kunstnike projekt kasutab ära U15 hoone omadusi, et luua seos kollektiivses kujutluspildis esinevate looduslike elementidega. Kasutades ära hoone konstruktsiooni ja selle osi, nagu ka selle värve ja kujundeid, püüavad nad esile kutsuda spetsiifilisemaid kohti, nagu Hiina kivimets, Ameerika kuraditorn, üldiste looduslike ikoonidena, nagu kosed, jõed ja kivised nõlvad. Igal pildil erineva tõlgenduse saamiseks uurivad kunstnikud hoonet minimalistliku lähenemisviisi abil, kasutades erinevaid nurki ja vaatenurki.

Projekti nimi : U15, Disainerite nimi : Tiago & Tania, Kliendi nimi : .

U15 Fotoseeria

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.