Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ajanäitaja

Argo

Ajanäitaja Argo by Gravithin on ajanäitaja, mille kujundus on inspireeritud sekstandist. Sellel on graveeritud topeltvalimisnurk, mis on saadaval kahes toonis - sügav sinine ja must meri - Argo laeva müütiliste seikluste auks. Selle süda lööb tänu Šveitsi Ronda 705 kvartsliigutusele, samas kui safiirklaas ja tugev 316L harjatud teras tagavad veelgi suurema vastupidavuse. See on ka 5ATM veekindel. Kell on saadaval kolmes erinevas värvitoonis (kuldne, hõbedane ja must), kahes valimisvarjus (sügavsinine ja must meri) ja kuues rihmamudelis, kahest erinevast materjalist.

Projekti nimi : Argo, Disainerite nimi : Cesare Zuccaro, Kliendi nimi : Gravithin.

Argo Ajanäitaja

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.