Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pood

Ilumel

Pood Pärast ligi neli aastakümmet kestnud ajalugu on Ilumeli kauplus Dominikaani Vabariigi üks suuremaid ja hinnatumaid ettevõtteid mööbli-, valgustus- ja dekoratsiooniturul. Viimane sekkumine vastab vajadusele laiendada näitusealasid ning määratleda puhtam ja liigendatud tee, mis võimaldab hinnata saadaolevate kollektsioonide mitmekesisust.

Projekti nimi : Ilumel, Disainerite nimi : Dante Luna, Kliendi nimi : Ilumel.

Ilumel Pood

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.