Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotelli Renoveerimine

Renovated Fisherman's House

Hotelli Renoveerimine Hotell SIXX asub Hayagi lahe Houhai külas Sanyas. Hiina lõunameri asub hotelli ees 10 meetri kaugusel ning Houhai on Hiinas tuntud kui surfarite paradiis. Arhitekt muutis originaalse kolmekorruselise hoone, mida on aastaid kohalikule kalurite perele teenitud, surfamisteemaliseks kuurorthotelliks, tugevdades vana konstruktsiooni ja uuendades siseruumi.

Projekti nimi : Renovated Fisherman's House, Disainerite nimi : Li Mi, Kliendi nimi : MODULO Architects (Shanghai).

Renovated Fisherman's House Hotelli Renoveerimine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.