Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tugitool

Osker

Tugitool Osker kutsub teid kohe tagasi istuma ja lõõgastuma. Sellel tugitoolil on väga väljendunud ja kõverjooneline disain, millel on iseloomulikud omadused, näiteks suurepäraselt valmistatud puidust tisleritooted, nahast käetoed ja polsterdus. Paljud detailid ja kvaliteetsete materjalide kasutamine: nahk ja täispuit tagavad tänapäevase ja ajatu disaini.

Projekti nimi : Osker, Disainerite nimi : gunther pelgrims, Kliendi nimi : Gunther Pelgrims.

Osker Tugitool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.