Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kabel

Coast Whale

Kabel Vaala bioonilisest vormist sai selle kabeli keel. Islandi rannikule luhtunud vaal. Inimene saab oma kehasse siseneda madala kalatalla kaudu ja kogeda vaalat vaadeldes ookeani, kus inimestel on kergem kajastada keskkonna halvenemise tähelepanuta jätmist. Kandekonstruktsioon langeb rannale, et tagada looduskeskkonnale minimaalne kahjustus. Looduslikud ja keskkonnasõbralikud materjalid muudavad selle projekti turismisihtkohaks, mis nõuab keskkonna kaitset.

Projekti nimi : Coast Whale, Disainerite nimi : Zhang Jinyu, Kliendi nimi : Zhang Jinyu.

Coast Whale Kabel

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.