Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Ümberbrändimine

Astra Make-up

Ettevõtte Ümberbrändimine Brändi jõud seisneb mitte ainult selle võimes ja visioonis, vaid ka kommunikatsioonis. Kergelt kasutatav kataloog, mis on täidetud tugeva tootefotograafiaga; tarbijatele orienteeritud ja atraktiivne veebisait, mis pakub sidusteenuseid ja ülevaadet bränditoodetest. Samuti arendasime brändi sensatsiooni kujutamisel visuaalset keelt koos fotograafia moestiili ja värske suhtlusliiniga sotsiaalmeedias, loome dialoogi ettevõtte ja tarbija vahel.

Projekti nimi : Astra Make-up, Disainerite nimi : Paul Robb, Kliendi nimi : Salt & Pepper.

Astra Make-up Ettevõtte Ümberbrändimine

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.