Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mahlakad Spetsiaalsed Kasvatamiskastid

Bloom

Mahlakad Spetsiaalsed Kasvatamiskastid Bloom on mahlakad spetsiaalsed kasvukarbid, mis toimivad stiilse kodumööblina. See tagab sukulendite jaoks ideaalsed kasvutingimused. Toote peamine eesmärk on täita soov ja turgutada seda, kes elavad linnades, kus on vähem rohelist keskkonda. Linnaeluga kaasneb igapäevaelus palju väljakutseid. See paneb inimesi oma olemust eirama. Bloomi eesmärk on olla sild tarbijate ja nende loomulike soovide vahel. Toode ei ole automatiseeritud, selle eesmärk on aidata tarbijaid. Rakenduse tugi võimaldab kasutajatel oma taimedega midagi ette võtta, mis võimaldab neil end turustada.

Projekti nimi : Bloom, Disainerite nimi : Mert Ali Bukulmez, Kliendi nimi : Nottingham Trent University.

Bloom Mahlakad Spetsiaalsed Kasvatamiskastid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.